آخرین بروزرسانی پرتال: 21 اردیبهشت ماه 1398

عنوان ها

پیوندها

 

سامانه های پاسخگویی به شکایات

کمیته های اجرایی

||

تقویم

طراحی سایت
شنبه 28 دي 1398.
تاریخ شمسی :
السبت 23 جماد أول 1441.
تاریخ قمری :
Jan 18 2020.
تاریخ میلادی :
  • ایجاد سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیر
  • علی اوسط هاشمی در سفر به استان کرمان، ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۸: س
  • پیام تسلیت علی اوسط هاشمی در پی شهادت سردار حاج قاسم سل
ایجاد سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیریتی

ایجاد سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیریتی

سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیریتی برای کارشناسان ستادی و استانی سازمان آموزش فنی...
علی اوسط هاشمی در سفر به استان کرمان، ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۸: سردار سلیمانی، «نماد مقاومت ملت ایران» در جهان است

علی اوسط هاشمی در سفر به استان کرمان، ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۸: سردار سلیمانی، «نماد مقاومت ملت ایران» در جهان است

علی اوسط هاشمی در سفر به استان کرمان، ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۸: «سردار قاسم سلیمانی» یکی از مفاخر کرمان هستند...
Previous
Next

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: آموزش های مهارتی متناسب با نیاز بازار کار را راهکاری اساسی در راستای ایجاد اشتغال مولد و پایدار در سطح استان ذکر کرد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ؛ سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان  و جمعی از مسئولین ستادی این اداره کل با فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان دیدار کردند .

دراین دیدار سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با اشاره به تاکید ستاد کل نیروهای مسلح در رابطه با ارائه آموزش های مهارتی به سربازان در حین انجام خدمت مقدس سربازی بیان داشت : خوشبختانه با تعامل و همکاری دوسویه بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان و سپاه بیت المقدس این استان علاوه بر اجرای این طرح به صورت موفق در استان مهارت آموزی به بسیجیان استان کردستان که با دریافت برگ سبز آماده اعزام به خدمت مقدس سربازی بوده اند انجام و این فعالیت امروز به عنوان پایلوت کشوری در استان کردستان در حال انجام و پیگیری است .

سردار حسینی آموزش های مهارتی متناسب با نیاز بازار کار را راهکاری اساسی در راستای ایجاد اشتغال مولد و پایدار در سطح استان ذکر کرد و گفت : خوشبختانه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با اتخاذ تمهیدات لازم زمینه گسترش آموزش های مهارتی بین کلیه اقشار جامعه را فراهم نموده است که این فعالیت شایسته تقدیر است .

در ادامه سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان نیز ضمن تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی اقدام اخیر جمهوری اسلامی ایران در هدف قرار دادن پایگاه نظامی عین الاسد رژیم صفاک و تروریست آمریکا را نمودن اقتدار و عزت جمهوری اسلامی ایران ذکر کرد و این اقدام را گوشه ای کوچک از انتقام سخت ملت ایران از دولت مستکبر آمریکا و همپیمانان منطقه ای آنان دانست .

احمدی با اشاره به فعالیت های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بیان داشت : سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به عنوان تنها متولی رسمی ارائه آموزش های مهارتی غیر رسمی در سطح کشور وظیفه ارائه آموزش های مهارتی به متقاضیان را بر عهده دارد که اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با دارا بودن 16 مرکز چارت دار دولتی و 134 آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای توانسته است به صورت مطلوب به نیازهای آموزشی مردم شریف استان پاسخ دهد .

وی از راه اندازی و تجهیز مرکز مستقل شهدای پیشمرگ کرد مسلمان در پادگان حضرت رسول اکرم (ص) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سنندج خبر داد و افزود : این مرکز با همکاری سپاه بیت المقدس استان کردستان و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای تجهیز و راه اندازی شده است که توانسته است به نیازهای آموزشی سربازان سپاه بیت المقدس استان کردستان به خوبی پاسخ دهد .

در پایان احمدی با تقدیر و تشکر از تعامل و همکاری سپاه بیت المقدس استان کردستان از آمادگی این اداره کل در راستای افزایش تعامل و همکاری در راستای ارائه آموزش های مهارتی به سربازان خبر داد .

 سال1398 ؛ رونق تولید

تصویر هفته

خبرهای مهم

مناسبتها

رویدادها


 

آمار کاربران پرتال

بازديد امروز :17
بازديد روز گذشته :47
بازديد اين هفته :379
بازديد اين ماه :1340
مجموع آمار بازديد ها :188563

درحال حاضر 25 میهمان و هیچ یک از اعضاء آنلاین می باشد.