آخرین بروزرسانی پرتال: 21 اردیبهشت ماه 1398

عنوان ها

پیوندها

 

سامانه های پاسخگویی به شکایات

کمیته های اجرایی

||

تقویم

طراحی سایت
شنبه 28 دي 1398.
تاریخ شمسی :
السبت 23 جماد أول 1441.
تاریخ قمری :
Jan 18 2020.
تاریخ میلادی :
  • ایجاد سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیر
  • علی اوسط هاشمی در سفر به استان کرمان، ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۸: س
  • پیام تسلیت علی اوسط هاشمی در پی شهادت سردار حاج قاسم سل
ایجاد سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیریتی

ایجاد سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیریتی

سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیریتی برای کارشناسان ستادی و استانی سازمان آموزش فنی...
علی اوسط هاشمی در سفر به استان کرمان، ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۸: سردار سلیمانی، «نماد مقاومت ملت ایران» در جهان است

علی اوسط هاشمی در سفر به استان کرمان، ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۸: سردار سلیمانی، «نماد مقاومت ملت ایران» در جهان است

علی اوسط هاشمی در سفر به استان کرمان، ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۸: «سردار قاسم سلیمانی» یکی از مفاخر کرمان هستند...
Previous
Next

سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در جریان برگزاری مراسم اختتامیه نخستین استارت آپ ویکند صنایع پوشاک الگوی دوخت (اسپاد) غرب کشوربا اشاره به اینکه این رویداد چهارمین استارتاپ صنعت پوشاک کشور و نخستین دوره غرب کشور بود، افزود: حوزه طراحی و دوخت جزء ۱۰ اولویت اصلی طرح تکاپو در کردستان است که این استارت آپ در این راستا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ؛ سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در جریان برگزاری مراسم اختتامیه نخستین استارت آپ ویکند صنایع پوشاک الگوی دوخت (اسپاد) غرب کشوربا اشاره به اینکه این رویداد چهارمین استارتاپ صنعت پوشاک کشور و نخستین دوره غرب کشور بود، افزود: حوزه طراحی و دوخت جزء ۱۰ اولویت اصلی طرح تکاپو در کردستان است که این استارت آپ در این راستا برگزار شد.

احمدی گفت: با توجه به اهمیت استارت آپ‌ها در توسعه اشتغال و کارآفرینی انتظار می رود که طراحان چالش ها و مشکلات جامعه را در نوآوری های خود مد نظر قرار دهند که در ایده های استارتاپ ویکند صنایع پوشاک الگوی دوخت (اسپاد) این مهم رعایت شده بود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با اشاره به جایگاه فناوری اطلاعات در استارت آپ ها بیان داشت : استارت آپ موضوع جدیدی نیست و از گذشته این بحث در میان جوامع انسانی شکل گرفته بود اما امروز با وارد شدن فناوری اطلاعات به این حوزه موضوع استارت آپ ابعاد وسیعی را به خود گرفته است .

وی با اشاره به نقش استارت آپ ها در بهبود فضای کسب و کار اظهار داشت : استارت آپ ها با شناسایی پالش ها و مشکلات حوزه کسب و کار و مطرح کردن موضوع به عنوان یک هدف و با ارائه طوفان فکری و تلاش در راستای پیدا کردن راهکاری برای برظرف نمودن موانع این موضوع می توانند نقش تاثیرگذار خود را ایفاء نمایند.

احمدی وضعیت موجود بازار امروز را تقاضا محور ارزیابی کرد و ادامه داد : برای ماندگاری و موفقیت در بازار کار باید نیاز مشتریان شناسایی و محصولاتی برابر با تقاضا جامعه تولید و عرضه کرد و بررسی و شناسایی این تقاضا از طریق استارت آپ ها انجام و روند موفقیت در این عرصه هموار خواهد شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان گفت : شرکت های استارت آپی می توانند با کسب درآمد بالا بخش بزرگی از نظام بودجه کشور را تامین کند که این مهم می طلبد با حمایت مسئولین و مقامات ارشد کشوری و استانی شکل و پایه گذاری شود .

 سال1398 ؛ رونق تولید

تصویر هفته

خبرهای مهم

مناسبتها

رویدادها


 

آمار کاربران پرتال

بازديد امروز :25
بازديد روز گذشته :47
بازديد اين هفته :387
بازديد اين ماه :1348
مجموع آمار بازديد ها :188571

درحال حاضر 23 میهمان و هیچ یک از اعضاء آنلاین می باشد.