آخرین بروزرسانی پرتال: 21 اردیبهشت ماه 1398

عنوان ها

پیوندها

 

سامانه های پاسخگویی به شکایات

کمیته های اجرایی

||

تقویم

طراحی سایت
شنبه 28 دي 1398.
تاریخ شمسی :
السبت 23 جماد أول 1441.
تاریخ قمری :
Jan 18 2020.
تاریخ میلادی :
  • ایجاد سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیر
  • علی اوسط هاشمی در سفر به استان کرمان، ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۸: س
  • پیام تسلیت علی اوسط هاشمی در پی شهادت سردار حاج قاسم سل
ایجاد سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیریتی

ایجاد سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیریتی

سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیریتی برای کارشناسان ستادی و استانی سازمان آموزش فنی...
علی اوسط هاشمی در سفر به استان کرمان، ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۸: سردار سلیمانی، «نماد مقاومت ملت ایران» در جهان است

علی اوسط هاشمی در سفر به استان کرمان، ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۸: سردار سلیمانی، «نماد مقاومت ملت ایران» در جهان است

علی اوسط هاشمی در سفر به استان کرمان، ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۸: «سردار قاسم سلیمانی» یکی از مفاخر کرمان هستند...
Previous
Next

نخستین استارت آپ ویکند صنایع پوشاک الکوی دوخت (اسپاد) غرب کشور با حضور 56 شرکت کننده در قالب 8 تیم و 40 ایده و با حضور شرکت کنندگانی از استان های آذربایجان غربی ، کردستان و کرمانشاه و با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان و آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای باران و هنر دوخت مریوان آغاز به کار کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ؛ نخستین استارت آپ ویکند صنایع پوشاک الکوی دوخت (اسپاد) غرب کشور با حضور 56 شرکت کننده در قالب 8 تیم و 40 ایده و با حضور شرکت کنندگانی از استان های آذربایجان غربی ، کردستان و کرمانشاه و با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان و آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای باران و هنر دوخت مریوان آغاز به کار کرد .

در آئین افتتاحیه این مراسم مهران کلامی معاون آموزش ، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی  حرفه ای استان کردستان با اشاره به نقش استارت آپ ها در ایجاد اشتغال مولد و پایدار بیان داشت : استارت آپ ها با پیاده سازی الگوی کارآفرینانه باید ایده هایی را با دومشخصه تکرار پذیری و مقیاس پذیری را مد نظر قرار دهند .

معاون آموزش ، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی  حرفه ای استان کردستان افزود : هر نوع مجموعه ای از افراد ، ابزار و روابط بین این دو سازمان را تشکیل می دهند بنابراین کارکرد یک استارت آپ یافتن راهکاری برای راه اندازی یک کسب و کار سازمانی است .

وی رقابت پذیری را یکی از ارکان اصلی در ایجاد کسب و کار ذکر کرد و گفت : سرعت در راه اندازی کسب و کار و تبدیل ایده به عمل می تواند علاوه بر موفقیت در ایجاد کسب و کار زمینه حضور رقبای بازار کسب و کار را کاهش داده و زمینه موفقیت بیش از پیش در تجاری سازی ایده را فراهم نماید .

کلامی ادامه داد : از مهترین موضوعاتی که باید در یک استارت آپ مورد توجه قرار گیرد مدل کسب و کار است و تلاش می شود در مدت برگزاری این استارت آپ شرکت کنندگان به صورت کامل با این مدل آشنا شوند .

معاون آموزش ، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان حوزه طراحی و دوخت را جزء 10 اولویت اصلی طرح تکاپو در استان کردستان ذکر کرد و گفت : با توجه به این که تاکنون در این حوزه اقدامات قابل توجهی صورت نگرفته است و حوزه طراحی و دوخت دارای پتانسیل بسیار بالایی در حوزه کسب و کار می باشد این استارت آپ با هدف پیدا کردن راهکاری برای رونق کسب و کار در این حوزه طراحی و پیاده سازی شده است .

گفتنی است نخستین استارت آپ ویکند صنایع پوشاک الکوی دوخت (اسپاد) غرب کشور از 27 لغایت 29 آذر ماه سالجاری در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان برگزار و در پایان ایده های برتر منتخب از نظر داوران معرفی و مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

 

 سال1398 ؛ رونق تولید

تصویر هفته

خبرهای مهم

مناسبتها

رویدادها


 

آمار کاربران پرتال

بازديد امروز :15
بازديد روز گذشته :47
بازديد اين هفته :377
بازديد اين ماه :1338
مجموع آمار بازديد ها :188561

درحال حاضر 20 میهمان و هیچ یک از اعضاء آنلاین می باشد.